רוצים לפרסם אצלנו ?

החטופים שצפויים להשתחרר הערב: 5 ילדים ו-7 נשים. ראש הממשלה נתניהו: "בתום הש [...]

חמאס בטרור פסיכולוגי אכזרי, נציגי הצבא שוחחו עם בני המשפחה [...]

הסרטון הוויראלי שהופץ מלא בפייק ניוז: "המחבלים לא ביצעו מעשי אונס" [...]

RSS Error: A feed could not be found at http://rss.nana10.co.il/?s=126. A feed with an invalid mime type may fall victim to this error, or SimplePie was unable to auto-discover it.. Use force_feed() if you are certain this URL is a real feed.

ילנה טרופנוב ואירנה טטי הן 2 מתוך 12 החטופים שצפויים להשתחרר היום. הן זוהו ברכב [...]

בצל המו"מ להארכת העסקה, אחיותיהן של הצעירות שעדיין בעזה כינסו מסיבת עיתונאי [...]

טאטי וטרופנוב, אמא ובת, שתיהן מחזיקות באזרחות רוסית ושוחררו מהשבי כ"מחוה לנ [...]

ראש הממשלה ביקר בתחנת המשטרה שנהרסה בקרבות ה-7 באוקטובר, לאחר שחדרו אליה מחבלים [...]

הפעימה השישית: ילנה טרופנוב בת ה-50 ואירנה טאטי בת ה-75 שוחררו משבי חמאס | גלנט: [...]

חמאס ממשיך בטרור הפסיכולוגי ופרסם טענה לא מאומתת סביב מצבם של משפחת ביבס. צה [...]

בטקס בהשתתפות ראש הממשלה, הונחה אבן פינה ליישוב החדש שמנציח את זכרו של ראש מועצת [...]

נשיא המדינה יצא לועידת האקלים העולמית באיחוד האמירויות ויבקש ממנהיגי מדינות לדרו [...]

- סימי ספולטר

דיפלומט מייבאת עשרות מותגי מזון בהם סטארקיסט, ג'ילט, אוריאו, מילקה, פנטן, ג [...]

- צוות גלובל

התמ"ג בארה"ב קפץ בקצב שנתי של 5.2% ברבעון השלישי - מעל לתחזיות ■ תשואת [...]

אהבתם?
שתפו בקליק!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

היתרונות הגדולים של כרטיסי עובד

דף הבית של ישראל » מאמרים » היתרונות הגדולים של כרטיסי עובד

כשעובד חדש מגיע אל העסק, אחד הדברים הראשונים שהוא מקבל, בין אם זה ביום בו הוא מתחיל לעבוד ובין אם זה בהמשך השבוע, הוא כרטיס אישי, כרטיס אשר ישרת אותו לצרכים שונים. זה כרטיס שהוא יצטרך לשאת איתו מהיום בו יתקבל לעבודה ועד להיום בו יעזוב אותה, בין אם זה כתוצאה מפיטורים, התפטרות, פרישה או מכל סיבה אחרת.

מקומות עבודה רבים מספקים כרטיסי עובד כאשר במקרים רבים מדובר על כרטיסים ספציפיים ייחודים למקום העבודה. באופן טבעי, מדובר על כרטיסים אישיים שהעובד לא יכול להעביר אותם אל עובדים אחרים, והוא יכול להשתמש בהם באופן בלעדי לצרכיו, על פי תנאי המקום ועל פי אופי הכרטיס והשימוש בו.

השימוש בכרטיסי עובד הוא לא חדש. למעשה, מאז ששוק העבודה הפך להיות מודרני ונקבעו בו כללים וחוקים המגדירים את יחסי עובד-מעביד, כפי שאנחנו מכירים אותם היום, יש שימוש במאפיין כזה או אחר, אישי, אשר מיועד לעובדים ועוזר להם להגדיר בצורה ברורה וחדה את שעות הפעילות שלהם בעסק. ההבדלים בין הכרטיסים של פעם לכרטיסים של היום, בא לידי ביטוי בטכנולוגיה וביכולות שלהם.

איך כרטיסי עובד עובדים היום?

אנחנו יכולים למצוא סוגים ושיטות שונות של כרטיסי עובד אשר פועלים במקומות שונים. באופן טבעי, כל בית עסק יבחר את הכרטיס המתאים לצרכים שלו.

למשל, אנחנו יכולים למצוא כרטיסים אשר עובדים באמצעות מגע. כלומר, מקרבים אותם למכשיר ואז הם פועלים. זה יכול להיות כרטיס שמתייחס רק לשעון עבודה וזה יכול להיות כרטיס שפותח דלתות או אמצעים אחרים במקום. אופציה אחרת היא כרטיס עובד שיש להכניס אותו אל מכשיר מסוים,כלומר זה לא מספיק מגע אלא ממש צריך לבצע פעולה מסוימת בשביל שנוכל להשתמש ולעבוד איתו.

בשני המקרים, כמו במקרים אחרים, הכרטיסים חייבים להיות משויכים לבעליהם בצורה מסוימת, בין אם זה דרך תעודת זהות, מספר עובד או כל פרט אישי אחר.

מה היתרונות של כרטיס עובד?

היתרון הבולט הוא היכולת לשייך את הכרטיס לעובד מסוים ואז המעסיק יכול לדעת בדיוק באילו שעות הוא נכנס ובאילו שעות הוא יצא, מתי הוא נמצא בהפסקה ומתי לא. יש הרבה יותר פיקוח על תהליך העבודה של העובד, ויש יכולת גם לנתח בצורה טובה יותר את תהליך העבודה שלו, תהליך התפוקה, וגם לחשב את השכר בהתאם. כמובן שזה גם יכול לשרת את העובד, במידה והוא חש שהשכר שהוא מקבל איננו תואם את שעות העבודה שלו.

יתרון אחר, כאמור, ישנם כרטיסי עובד המאפשרים לבצע שורה ארוכה של פעולות, החל מפתיחת דלתות, כניסה לחדרים מסוימים, ואפילו קבלת ארוחות או הטבות אחרות דרך מקום העבודה. ללא ספק זה יכול לשרת את העובד וכן את מקום העבודה.

תמונה: shutterstock

מאמרים נוספים שאולי תאהבו
קניית רכב חדש
האם מחירי הרכב עולים או יורדים?

ככל שהשנים עוברות, אנחנו רואים עלייה גדולה בביקוש לכלי רכב חדשים, וזאת בגלל שבישראל עדיין התחבורה הציבורית לוקה מאוד בחסר ובשביל להתנהל היום כמו שצריך חייבים רכב, ועדיף רכב חדש. הישראלים יודעים זאת והביקוש הוא בשמיים

קרא עוד »