רוצים לפרסם אצלנו ?

מעדויות של לוחמים ששירתו בגזרה בה נהרג סמ"ר נתן פיטוסי ז"ל, עולה שחיקה [...]

ביקש מבית המשפט להקל בעונשו: "קצין ערכי ושורשי" [...]

חוסר התיאום בין לפיד לגנץ: מאחורי הקלעים של המשבר [...]

RSS Error: A feed could not be found at http://rss.nana10.co.il/?s=126. A feed with an invalid mime type may fall victim to this error, or SimplePie was unable to auto-discover it.. Use force_feed() if you are certain this URL is a real feed.

מחר ייערך דיון נוסף בבית המשפט שיעסוק בתנאי השחרור של רמי גרינברג, ובמשטרה הודיע [...]

ראש הממשלה הודה לארדואן על ההתפתחות החיובית בקשר בין שתי המדינות וארדואן בירך על [...]

שבועיים לפני חזרת מערכת החינוך מהחופש הגדול, ומנהלים במוסדות רבים נמצאים במרדף נ [...]

לאחר ההודעה על נרמול היחסים והחזרת הדיפלומטים, ראש הממשלה ונשיא טורקיה סיכמו על [...]

במסגרת נרמול היחסים, יוחזרו השגרירים והקונסולים הכלליים ויחודשו הטיסות הישראליות [...]

עם יותר מ-2000 שעות טיסה, למעלה מ-100 גיחות, ועשרות תקיפות – מערך הכטמ"ם הי [...]

שר הביטחון אישרר את הכרזתו מאוקטובר 2021 על הארגונים "איחוד ועדות הנשים [...]

יו״ר המחנה הממלכתי ושר הביטחון בני גנץ סייר בעוטף עזה ובשדרות עם רא״ל במיל׳ גדי [...]

- צוות גלובל

הנפט מתאושש משפל של 7 חודשים; נפילה במלאי הגולמי בארה"ב ■ צמיחה אפסית במכיר [...]

- יורם גביזון

חברת ההשקעות שבשליטת נתי סיידוף הרוויחה 112 מיליון שקל ברבעון השני בעקבות רווח ה [...]

- עמית רפאל צורן

הלכתי לאיבוד ביער, ואיבדתי את כל החפצים שלי. כשהתיישבתי תחת עץ האלון, כבר הייתי [...]

- אבי גרפינקל

קייב, שאיבד שני בנים, עונה מדי חודש לשאלות הקוראים ודן ברעיונות הבסיסיים ביותר ש [...]

- ספורט הארץ

מכבי חיפה מארחת הערב את הכוכב האדום בלגרד למשחק הראשון של פלייאוף ליגת האלופות, [...]

אהבתם?
שתפו בקליק!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

היתרונות הגדולים של כרטיסי עובד

דף הבית של ישראל » מאמרים » היתרונות הגדולים של כרטיסי עובד

כשעובד חדש מגיע אל העסק, אחד הדברים הראשונים שהוא מקבל, בין אם זה ביום בו הוא מתחיל לעבוד ובין אם זה בהמשך השבוע, הוא כרטיס אישי, כרטיס אשר ישרת אותו לצרכים שונים. זה כרטיס שהוא יצטרך לשאת איתו מהיום בו יתקבל לעבודה ועד להיום בו יעזוב אותה, בין אם זה כתוצאה מפיטורים, התפטרות, פרישה או מכל סיבה אחרת.

מקומות עבודה רבים מספקים כרטיסי עובד כאשר במקרים רבים מדובר על כרטיסים ספציפיים ייחודים למקום העבודה. באופן טבעי, מדובר על כרטיסים אישיים שהעובד לא יכול להעביר אותם אל עובדים אחרים, והוא יכול להשתמש בהם באופן בלעדי לצרכיו, על פי תנאי המקום ועל פי אופי הכרטיס והשימוש בו.

השימוש בכרטיסי עובד הוא לא חדש. למעשה, מאז ששוק העבודה הפך להיות מודרני ונקבעו בו כללים וחוקים המגדירים את יחסי עובד-מעביד, כפי שאנחנו מכירים אותם היום, יש שימוש במאפיין כזה או אחר, אישי, אשר מיועד לעובדים ועוזר להם להגדיר בצורה ברורה וחדה את שעות הפעילות שלהם בעסק. ההבדלים בין הכרטיסים של פעם לכרטיסים של היום, בא לידי ביטוי בטכנולוגיה וביכולות שלהם.

איך כרטיסי עובד עובדים היום?

אנחנו יכולים למצוא סוגים ושיטות שונות של כרטיסי עובד אשר פועלים במקומות שונים. באופן טבעי, כל בית עסק יבחר את הכרטיס המתאים לצרכים שלו.

למשל, אנחנו יכולים למצוא כרטיסים אשר עובדים באמצעות מגע. כלומר, מקרבים אותם למכשיר ואז הם פועלים. זה יכול להיות כרטיס שמתייחס רק לשעון עבודה וזה יכול להיות כרטיס שפותח דלתות או אמצעים אחרים במקום. אופציה אחרת היא כרטיס עובד שיש להכניס אותו אל מכשיר מסוים,כלומר זה לא מספיק מגע אלא ממש צריך לבצע פעולה מסוימת בשביל שנוכל להשתמש ולעבוד איתו.

בשני המקרים, כמו במקרים אחרים, הכרטיסים חייבים להיות משויכים לבעליהם בצורה מסוימת, בין אם זה דרך תעודת זהות, מספר עובד או כל פרט אישי אחר.

מה היתרונות של כרטיס עובד?

היתרון הבולט הוא היכולת לשייך את הכרטיס לעובד מסוים ואז המעסיק יכול לדעת בדיוק באילו שעות הוא נכנס ובאילו שעות הוא יצא, מתי הוא נמצא בהפסקה ומתי לא. יש הרבה יותר פיקוח על תהליך העבודה של העובד, ויש יכולת גם לנתח בצורה טובה יותר את תהליך העבודה שלו, תהליך התפוקה, וגם לחשב את השכר בהתאם. כמובן שזה גם יכול לשרת את העובד, במידה והוא חש שהשכר שהוא מקבל איננו תואם את שעות העבודה שלו.

יתרון אחר, כאמור, ישנם כרטיסי עובד המאפשרים לבצע שורה ארוכה של פעולות, החל מפתיחת דלתות, כניסה לחדרים מסוימים, ואפילו קבלת ארוחות או הטבות אחרות דרך מקום העבודה. ללא ספק זה יכול לשרת את העובד וכן את מקום העבודה.

תמונה: shutterstock

מאמרים נוספים שאולי תאהבו
חול לחתולים
חול לחתול – חול רגיל מול חול מתגבש

ישראלים אוהבים לגדל חתולים, ואפשר להבין למה, חתולים הם חיה כל כך מדהימה, ויש שמעדיפים אותה על אימוץ כלבים, מכיוון שחתולים הם כל כך עצמאיים, ויכולים לדאוג ולטפל בעצמם, וכל מה שאנחנו צריכים לספק להם זה את הדברים הבסיסיים, כמו מזון, משחקים וארגז חול שבו הם יכולים לעשות את הצרכים שלהם.

קרא עוד »