רוצים לפרסם אצלנו ?

ההערכה היא שיפרט בבירור מה הצעדים שיש לנקוט כעת ומה יש להציב במרכז סדר היום. לפי [...]

כבר תקופה ארוכה שבצפון הארץ (ולא רק שם) מכשירי ה-GPS יצאו מאיפוס. נהגים, טייסים [...]

החרדי מבית שמש שהסתנן לאיראן וטייל בעיראק [...]

RSS Error: A feed could not be found at http://rss.nana10.co.il/?s=126. A feed with an invalid mime type may fall victim to this error, or SimplePie was unable to auto-discover it.. Use force_feed() if you are certain this URL is a real feed.

שלושה ימים אחרי ההצהרה הביקורתית של שר הביטחון יואב גלנט, ובצל המחלוקת סביב חוק [...]

בהתנגשות בין כמה כלי רכב בכביש 25, סמוך לצומת המחצבה, נהרגה אישה כבת 60 ונפצעו ע [...]

במהלך פשיטת לוחמי אוגדה 162 על תשתיות טרור ירי בוצע לעבר הכוחות, שהגיבו בירי. עש [...]

בהצהרה שמסר תאגיד כאן ל-BBC ברקע טענות של משלחות יריבות נגד ישראל, הודגש כי בניג [...]

יו"ר המחנה הממלכתי ימסור הערב הצהרה לתקשורת, כאשר ההערכה היא שיציב תנאים לה [...]

אזעקות רבות נשמעו בעוטף עזה, וכן בשעות הצהריים בוצע מטח לעבר אזור אשקלון. במקביל [...]

סמל בן אבישי בן 20, מנהריה, חייל בפלוגת התקשוב של חטיבת הצנחנים, נפל בקרב בצפון [...]

עם ניצחון מוחץ בתוצאה 0:5 הבטיחה סופית ומעשית עירוני קריית שמונה את חזרתה לליגת [...]

- בלומברג

פרקטיקת שריפת גופות הולכת וצוברת פופולריות באירופה, וחברות ענק מחפשות דריסת רגל [...]

- בלומברג

הצוות שהוקם כדי למצוא פתרונות לאיומים שמציבה בינה מלאכותית פורק – לאחר שאנשי מפת [...]

- בר פלג

בהפגנה בצומת קפלן בתל אביב צפוי לשאת דברים ראש האופוזיציה יאיר לפיד, וזו תהיה הפ [...]

- נירית אנדרמן

הסרט החדש של יורגוס לנתימוס, Kinds of Kindness, מסתמן כאחד המועמדים המובילים לזכ [...]

אהבתם?
שתפו בקליק!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

היתרונות הגדולים של כרטיסי עובד

דף הבית של ישראל » מאמרים » היתרונות הגדולים של כרטיסי עובד

כשעובד חדש מגיע אל העסק, אחד הדברים הראשונים שהוא מקבל, בין אם זה ביום בו הוא מתחיל לעבוד ובין אם זה בהמשך השבוע, הוא כרטיס אישי, כרטיס אשר ישרת אותו לצרכים שונים. זה כרטיס שהוא יצטרך לשאת איתו מהיום בו יתקבל לעבודה ועד להיום בו יעזוב אותה, בין אם זה כתוצאה מפיטורים, התפטרות, פרישה או מכל סיבה אחרת.

מקומות עבודה רבים מספקים כרטיסי עובד כאשר במקרים רבים מדובר על כרטיסים ספציפיים ייחודים למקום העבודה. באופן טבעי, מדובר על כרטיסים אישיים שהעובד לא יכול להעביר אותם אל עובדים אחרים, והוא יכול להשתמש בהם באופן בלעדי לצרכיו, על פי תנאי המקום ועל פי אופי הכרטיס והשימוש בו.

השימוש בכרטיסי עובד הוא לא חדש. למעשה, מאז ששוק העבודה הפך להיות מודרני ונקבעו בו כללים וחוקים המגדירים את יחסי עובד-מעביד, כפי שאנחנו מכירים אותם היום, יש שימוש במאפיין כזה או אחר, אישי, אשר מיועד לעובדים ועוזר להם להגדיר בצורה ברורה וחדה את שעות הפעילות שלהם בעסק. ההבדלים בין הכרטיסים של פעם לכרטיסים של היום, בא לידי ביטוי בטכנולוגיה וביכולות שלהם.

איך כרטיסי עובד עובדים היום?

אנחנו יכולים למצוא סוגים ושיטות שונות של כרטיסי עובד אשר פועלים במקומות שונים. באופן טבעי, כל בית עסק יבחר את הכרטיס המתאים לצרכים שלו.

למשל, אנחנו יכולים למצוא כרטיסים אשר עובדים באמצעות מגע. כלומר, מקרבים אותם למכשיר ואז הם פועלים. זה יכול להיות כרטיס שמתייחס רק לשעון עבודה וזה יכול להיות כרטיס שפותח דלתות או אמצעים אחרים במקום. אופציה אחרת היא כרטיס עובד שיש להכניס אותו אל מכשיר מסוים,כלומר זה לא מספיק מגע אלא ממש צריך לבצע פעולה מסוימת בשביל שנוכל להשתמש ולעבוד איתו.

בשני המקרים, כמו במקרים אחרים, הכרטיסים חייבים להיות משויכים לבעליהם בצורה מסוימת, בין אם זה דרך תעודת זהות, מספר עובד או כל פרט אישי אחר.

מה היתרונות של כרטיס עובד?

היתרון הבולט הוא היכולת לשייך את הכרטיס לעובד מסוים ואז המעסיק יכול לדעת בדיוק באילו שעות הוא נכנס ובאילו שעות הוא יצא, מתי הוא נמצא בהפסקה ומתי לא. יש הרבה יותר פיקוח על תהליך העבודה של העובד, ויש יכולת גם לנתח בצורה טובה יותר את תהליך העבודה שלו, תהליך התפוקה, וגם לחשב את השכר בהתאם. כמובן שזה גם יכול לשרת את העובד, במידה והוא חש שהשכר שהוא מקבל איננו תואם את שעות העבודה שלו.

יתרון אחר, כאמור, ישנם כרטיסי עובד המאפשרים לבצע שורה ארוכה של פעולות, החל מפתיחת דלתות, כניסה לחדרים מסוימים, ואפילו קבלת ארוחות או הטבות אחרות דרך מקום העבודה. ללא ספק זה יכול לשרת את העובד וכן את מקום העבודה.

תמונה: shutterstock

מאמרים נוספים שאולי תאהבו
קניית רכב חדש
האם מחירי הרכב עולים או יורדים?

ככל שהשנים עוברות, אנחנו רואים עלייה גדולה בביקוש לכלי רכב חדשים, וזאת בגלל שבישראל עדיין התחבורה הציבורית לוקה מאוד בחסר ובשביל להתנהל היום כמו שצריך חייבים רכב, ועדיף רכב חדש. הישראלים יודעים זאת והביקוש הוא בשמיים

קרא עוד »